+420 773 244 777
romana@kouzelnesvatby.cz

Svatební trendy a inspirace 2016

Publikováno 15.03.2016
d91dcd7546f8032ced5663e04fdc1c07

V roce 2016 nám budou převládat studenější odstíny a pastelové odstíny jako mentolová, tyrkysová, pistáciová, námořnická modrá. Tyto barvy je vhodné kombinovat například se starorůžovou, baby růžovou, pastelově fialovou či jemnou světle broskvovou.

V šatech by se měla odrážet romantika, krajky, sukně áčkového střihu a jemné průsvitné materiály. Romantické šaty by jsme měli doplnit jemným nevýrazným líčením, které jen podtrhne Vaší krásu.

Účesy zůstávají jako v roce 2015 – nedbalá elegance, lehce ležérní styl, doplněný o jemné vlasové doplňky. Krásné jsou například květinové věnečky do vlasů.

Dorty také zůstávají v podstatě stejné jako minulou sezónu. Dort složený z malých „cupcakes“. Každým rokem je u nás stále oblíbenější naked cakes neboli „naháč“. Často ho vidíme ozdobený živými květinami. Upouští se od těžkých marcipánových přezdobených dortů (naštěstí:-) ) Barvy jsou jemné pastelové, převládá mentolová, pistáciová, doplněné bílou či světle růžovou.

Svatební květiny by měli podtrhnout styl nevěsty, být romantické, ale přitom luxusní. Oblíbené jsou pivoňky, které jsou ale bohužel k dostání jen v jarních měsících (ostatní měsíce jsou buď předražené nebo škaredé a opadávají). Pivoňky můžeme ale nahradit anglickými růžemi, které jsou cenově dostupnější a vypadají velice podobně. Další krásné a jemné květiny jsou hortenzie, bílé šeříky atd.

V roce 2016 bude tedy převládat jednoduchý, romantický styl, plný jemných a elegantních prvků. Drže se tedy pořekadla „méně znamená více“

Více v naší fotogalerii.

S láskou Romana ♥

zdroj fotografií: pinterest.com
rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide